сабота, јули 29, 2017

Јелена Спенџарска во бикини: Најсекси издание досега

Познатата водителка Јелена Спенџарска максимално ужива во летото. Тоа го докажа со овие фотки на кои позира во ултра секси бикини. Погледнете:

ДОКТОР ТУЛИО СИМОНЧИНИ: Сите дома имате лек против рак!

Живееме во свет во кој постојано нѐ бомбардираат отровни хемикалии, радијација. Во последните пет децении бројот на одредени канцерогени заболувања е значително зголемен, пишува...

Дражен Далипагиќ: Исчезна се во што некогаш верував

Дражен Далипагиќ, единствен кошаркар роден во Босна и Херцеговина чие име се наоѓа помеѓу великаните на оваа игра во Куќата на славните во Спрингфилд...

За 48 часа клетките на ракот се распаѓаат: Оваа билка ги...

Ова растение можеме да го видиме насекаде околу нас. Тоа има многу лековити својства и сè што треба да направите е да го соберете...

Телефонска закана на скопскиот аеродром

По добивање пријава за настанот, полициски службеници веднаш излегле на местото на настанот. Неофицијално лицето се заканило со зборовите „Сите во воздух ќе ве кренам“. -Од...

(ФОТО) Македонската ракометарка во полутанга на плажа

Ракометната репрезентативка Елена Ливриниќ на социјалните мрежи објави своја фотографија, како ужива на плажа, а, секако, крај неа уживаат и други во тоа што...

Нема да ви се верува какви се цените во кафебарот на...

Шенки преку ноќ стана најпознатиот Албанец и тоа не само во Македонија, туку во целиот регион поради неговата необична пасија. Познатиот арачиновец за кој зборува...

Канго прозборе за болеста: Не заминувам туку така!

Кога минатата недела ,,Фокус’’ објави фотографии од познатиот рокер и поет, Симеон Иванов – Канго, јавноста беше изненадена од неговиот изглед. Неговиот знак на...

(ВИДЕО) Пукна бомбата во Штип

Силна експлозија и облак прашина од детонација на бомбата тешка 250 килограми со експлозибно полнење од 160 килограми ТНТ. 25 денови бомбата стоеше на отворено,...

Над 600 000 евра за ВЕРСАЧЕ – најлуксузниот кафе бар на...

Шенки Маслани, познат во јавноста како Шенки Версаче, денес во 16 часот свечено ќе го отвори својот кафе бар ,,Версаче’’ лоциран во трговскиот центар...

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Општински

Close