недела, септември 24, 2017

Жан Митрев открива рецепт кој го прочистува и лекува целиот организам

Ова е рецепт кој го лекува целиот ораганизам. Ги прочистува крвните садови, го одржува срцето, го подобрува имунитетот, го чисти црниот дроб, штити од...

(ФОТО) Адријана Алачки со својата ќерка ги собраа сите погледи во...

Пејачката и водителка Адријана Алачки пред извесно време присуствуваше на една свадбена веселба заедно со нејзината ќерка, синот и внуката. Адријана и нејзината ќерка Грациела...

Сеуште постојат вистинските мажи во Скопје – Фото

Оваа фотографија е доказ дека сеуште постојат вистинските мажи во нашето Скопје. Со цвеќе во рацете доаѓа на посета кај својата штотуку породена сопруга...

Колку чини една вечер со елитна проститука во Скопје?

Познати скопски манекенки и водителки се ваши за 300 евра. ВИП проституцијата царува во скопските хотели. Многу познати македонски тв-лица и манекенки биле редовни посетителки...

Македонската армија ги „срушила“ кулите близначки во Њујорк! – Фото

Несомнено на социјалните мрежи секој може да си го каже се она што мисли и секој си има своја „вистина“, па има и вакви....

Сопругата на Љубиша откри: Милена Дравиќ не дојде на погребот затоа...

Сопругата на Љубиша Самарџиќ вели дека Милена Дравиќ не можела да дојде на погребот на Љубиша Самарџиќ бидејќи е тешко болна. -Милена и јас се...

Правилник за кучиња

Согласно Законот за заштита и благосостојба на животните, основно правило е дека сопствениците  не смеат да ги напуштат домашните кучиња. Секакви хируршки интервенции за менување на...

Тоше Проески во рангот на најдобрите

Австралискиот интернет сајт news.com.au во направената анализа на топ 10 најдобри и најлоши преработки на песни од Џорџ Мајкл покрај светските ѕвезди Мараја Кери, Мајкл...

Потресна приказна – Скопјанка заминала на печалба во Швајцарија, завршила како...

Скопјанка ја раскажува својата приказна како заминала на печалба во Швајцарија со цел да заработи некој денар повеќе, за да може на себе и...

(Галерија) Запознајте ја Јана – уникатното маченце со рамномерно распоредени бои...

Колку природата е чуден уметник не само кога се во прашање пејсажите, туку и животните совршен доказ ни е маченцето Јана. Нејзиното геометриски поделено лице...

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ОПШТИНСКИ ВЕСТИ

Close