(ГАЛЕРИЈА) Црногорците полудеа по долгите нозе на Лима

loading...

Бразилскиот супер модел и поранешна сопруга на Марко Јариќ, заедно со ќерките Сиена и Валентина уживаат во Црна Гора.

Четворицата уживаат во луксузниот комплекс во Будва, а ги посетиле и најинтересните културно-историски места во Црна Гора.

Адријана е воодушевена од Црна Гора, а нејзината секси фигура никого не остави рамнодушен. Лима прошета по Будва, а мажите не останаа имуни на нејзините долги нозе.

https://www.instagram.com/p/BWUeOYcBJ_m/

https://www.instagram.com/p/BWUlaS9h9RI/

☀️You are my sunshine, my only sunshine ☀️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

https://www.instagram.com/p/BWS0q11Bvob/