(ГАЛЕРИЈА) Ќе ви го помати умот: Џансу од хит серијата „Парампарче“ во провокативни пози додека вежба

loading...

Младата и популарна турска актерка Лејла Танлар или попозната како Џансу од хит серијата „Парампарче“, во реалноста носи сосема поинаква енергија од онаа во серијата.

Лејла е активен корисник на социјалните мрежи и не го крие својот приватен живот од јавноста, а слободна е дури за објавување на провокативни фотографии.

Таа е активно посветена на здравиот живот и вежбањето, па така често објавува и жешки фотографии во провокативни пози додека вежба.

На една од нив, Лејла носи само градник и тесни хеланки од кои се оцртува нејзината витка линија.