Марјана бара помош од фановите

loading...

Македонската атрактивна водителка Маријана на својот Инстаграм профил се пофали дека има нови гаќички и тоа не еден туку два пара.

Имено таа на Инстаграм објави „стори“ од два модели пролетни гаќичќи, и двата модели се со дезен на цреши, па ги праша своите фанови кој модел повеќе им се допаѓа.

Сето ова ја заскокотка машката фантазија и несомнено многумина замислија како би стоеле овие две комбинации на долна облека, на Маријана?!