Моника Белучи во провиден фустан ги покажа атрибутите – Фото

loading...

Моника Белучи самоуверено чекори во шестата деценија и се уште плени со својот сексапил. Иако има 52 години, Моника изгледа одлично, а на тоа и завидуваат сите жени.

Таа овој пат гордо се прошетала во мокар бел фустан кој е целосно провиден.

img

Мника по којзнае кој пат ги остава мажите без зборови со своите облини. Нејзината фотографија направи хаос на интернет, а обожавателите ја опсипаа со позитивни коментари.