(ФОТО) НАЈЗГОДНАТА БУГАРКА: Николета Лозанова e сон на секој маж на Балканот

loading...

Речиси да не постои маж барем на Балканот кој не слушнал за една од најубавите Бугарки, плејбој-моделот Николета Лозанова.

Атрактивната Николета најпрво се прослави како сопруга на познатиот бугарски фудбалер Валериј Божинов, со кого повеќе не е во брак, за подоцна да успее да се наметне како најпосакуваната жена во Бугарија, па и пошироко.

Таа постојано објавува провокативни фотографии на својот профил на Инстаграм, а ние одбравме неколку од нив за кои мислиме дека ќе ви ги одморат очите.

Повелете:

https://www.instagram.com/p/Bbzr6hth7LZ/

https://www.instagram.com/p/BbxWjzThnBH/

https://www.instagram.com/p/BbBv36BgBuX/

Прекрасния и бронзов тен дължа на @tan_box_
…endless summer with ➡️Tan Box❣️•Healthy •Beautiful •Brown •

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀NIKOLETA LOZANOVA (@nikoleta_lozanova) on

https://www.instagram.com/p/BW78PTJhJT9/