Најзгодните близначки на Инстаграм (ГАЛЕРИЈА)

loading...

Јулија и Стефани Беслер се од Австрија, имаат по 25 години и илјадници следбеници на социјалните мрежи. Постарата Јулија (1 минута) студира право во Виена, а Стефани живее во едно прекрасно австриско село. И покрај тоа тие наоѓаат време да направат прекрасни заеднички фотографии и да ги споделат со своите многубројни фанови од целиот свет.

Извор: Мотика