Романтично збогум на Каролина Гочева – Фото

loading...

Македонската поп дива, Каролина Гочева, која медениот месец го поминува во Мексико објави нова фотографија на својот Инстаграм профил.

Погледнете за што се работи:

https://www.instagram.com/p/BdyPTVDDonB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_legacy

37-годишната пејачка и успешниот уметник споделија фотографии и видеа од своите авантури.

По студените денови во Торонто, Каролина се релаксираше под топлите сончеви зраци во хотелот Nomade Tulum.