(ВИДЕО) Северина: Македонија те сакам!

Популарната пејачка Северина Којиќ ќе настапи на годинешниот 15-ти по ред ПИВО ФЕСТ во Прилеп, па по тој повод, ги поздрави македонските обожаватели со видео.

„Македонија, те сакам“, порача Севе и ги покани сите да дојдат во недела во Прилеп.

16.07.2017 ЗАБАВА СО СЕВЕРИНА

16.07.2017 ЗАБАВА СО СЕВЕРИНА

Posted by Pivofestival.mk on Freitag, 14. Juli 2017

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here