Симпатично модно издание на актерката која ја засени и Џенифер Лопез

loading...

Последните неколку недели, трите познати актерки се наоѓаат во Њујорк, каде го снимаат новиот филм “Second Act” кој сигурно ќе привлече големо внимание.

Станува збор за Џенифер Лопез, нејзината најдобра пријателка Леа Ремини и холивудската симпатична актерка Ванеса Хаџенс, која веќе со години е на топ листите на најдобро облечени холивудски ѕвезди.

Темнокосата актерка го прошетала студениот Њујорк во неодолива зимска комбинација на раскошно здолниште со А-крој, кратка бунда во прекрасна сина боја, а внимателно ги одбрала и деталите кои ја надополнуваат креацијата.

Таа носела сина крзнена лента за коса, високи потпетици во елегантна сребрена боја и мала торбичка со потпис на Валентино. Секако, тука се и ракавиците кои се есенцијален моден додаток за студеното доба.

Иако ова издание изгледа елегантно и несекојдневно за дневна комбинација, морате да признаете дека е симпатично.