Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

loading...

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма.Дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината совршена линија…

Со објавувањето на последната фотографија на Инстаграм Колумбиската убавица уште еднаш потврдила дека со право го има епитетот на една од најсексипилните жени на светот.

45. годишната ѕвезда на серијата „Модерно семејство“ позирала во минијатурно бикини со принт на леопард и напишала:„Сонцето излезе“.

View this post on Instagram

Sombrero voltiao 👙

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

View this post on Instagram

❤️❤️❤️❤️🏝

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

View this post on Instagram

Dinner time 🦀🐚 @rvergara33

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on