Страотна сообраќајка на Стража – Kомбе излетало во провалија и се превртело на покрив

loading...

Комбе излета во провалија кај Стража.

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив.

Од полицијата додаваат дека увидот е во тек, по што ќе бидат познати детали. Застој во сообраќајот на овој патен правец нема.