(ФОТО) Таа е најубава Србинка: Манекенка се соблече и ги покажа своите атрибути!

loading...

Eдна од најубавите Србинки позираше во чипкаста долна облека и го покажа целиот свој сексапил.

Српската манекенка Бојана Крсмановиќ важи за една од најубавите Србинки, а со новите фотографии тоа и го докажа. Бојана е зашититно лице на еден бренд, за кој сними низа провокативни фотографии кои го забрзуваат дишењето.

https://www.instagram.com/p/Be_iMamlIBv/?utm_source=ig_embed

 

#princessmoodon

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

https://www.instagram.com/p/BeIil0flK0n/?utm_source=ig_embed