Таг: Видео

ЕХФ со специјално видео за македонската фаланга од кое ќе ви...

Македонските навивачи како и голем број натпреварувања, така и на Европското ракометно првенство кое се одржува во Хрватска, доминира на трибините. Фалангата максимално ги поддржува...

(ВИДЕО) Мачка отиде сама во ветеринарна болница да побара помош –...

Трудна мачка во Турција, се појави пред една клиника барајќи помош. Таа претрпела страшни болки, но успеала да стигне до влезната врата и почнала...

(ВИДЕО) Мартин Буцо Атанасовски, најдоброто од македонската битбокс сцена

Мартин Буцо Атанасовски е млад битбокс артист, живее во скопската населба Ново Лисиче и за себе вели дека најпрво незнаел ни самиот што претставува...

(ВИДЕО) Се што ви треба е една конзерва – како да...

На интернет се појави интересно видео. Станува збор за туторијал кој ќе ви помогне од конзерва да направите ви-фи антена. Ако внимателно ги следите упатствата,...

(ВИДЕО) Зошто се потиме и вцрвенуваме според Иван Исцелител?

Слушнете внимателно, Иван одговара на прашањата од гледачите, зошто се потиме и вцрвенуваме? https://www.youtube.com/watch?v=3IG4rkHjVeg

(ВИДЕО) Дали има проституција на македонската естрада?

"Има ли проституција на македонската естрада" беше прашањето кое Канал 5 го постави за својот централен дневник. На ред доаѓа таа фамозна и профи напумпана...

Македонската поп естрада ја испеа божикната песна „Вечниот Бог“

Пејачи од македонската поп естрада во пресрет на Бадник и Божик се здружија и направија освежена верзија на една од најпознатите божикни песни во...

(ВИДЕО) Мајка снимена од сопругот како го тепа двегодишното дете

Турција е згрозена од видео снимката на која се гледа како 29-годишна Турчинка се изживува врз својата двегодишна ќерка. Тепањето на детето се случувало додека...

(ВИДЕО) Славниот пејач со нога ја удрил фотографката, изгубил контрола а...

Фронтменот на бендот „Квинс од стоун ејџ“, Џош Хом, се понел крајно насилно и некоректно кон фотографката која уживала во концертот во првиот ред...

(ВИДЕО) Маестрален настап на Тијана на ТЛЗП, Каролина се гордее со...

За учеството во ТЛЗП Тијана Дапчевиќ откажала поголем дел од своите ангажмани за комплетно да се посвети, а тоа ни го докажува од емисија...

НАЈНОВИ

loading...