четврток, ноември 23, 2017
Почетна Тагови Видео

Таг: Видео

(Видео) Дали сеуште постојат добри луѓе на светот? Ова видео ќе...

Човечноста сеуште не изумрела. Погледнете: https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=GS5nVLVI_mc

(Видео) УЕФА објави сторија за малиот Јане

Деветгодишниот Јане Велковски од Скопје, живее за и со фудбалот. Тој игра фудбал во секоја можна прилика, а очите му светнуваат секогаш кога зборува...

(Видео) Заспал со својата девојка се разбудил со нејзината мајка

Како би сте се чувствувале да се разбудите покрај мајката на својата девојка? Всушност, пет парови од Белгија, биле испратени на бесплатен одмор, на сончева...

(Видео) Глигор Метео го снема од пред ТВ екраните, еве каде...

Тој е еден од најпознатите македонски метеоролози кој пред пошироката јавност стана синоним за точна прогноза кога е времето во прашање. Иако извесен период повеќе...

(Видео) Му паднала камерата во вулкан и преживеала

На Ерик Сторм од туристичка организација од Хаваи му паднала камерата во пукнатина наврвот на вулканот во моментот кога лавата го полнела. Мислел дека...

(Видео) Успешна трансплатација на глава – Овој хирург ја кажува својата...

Професорот Серџо Канавери е хирургот кој извршил повеќе трансплатации на мртви тела. Тој на телевизија во гостување на познатата американска утринска програма. Тој првата...

(Видео) Ако не престанеш да ги допираш девојките, ќе те скршам!...

Раперот полудел кога го видел мажот кој допирал жени во публиката и "му ветил добро тепање". Раперот Дрејк станал ѕвезда на денот, кога била објавена...

(Видео) Сведоштво за сообраќајката кај Партизанска: Глетката беше шокантна!

Вчера околу 22:10 часот на булеварот „Партизански одреди“ се случи тешка сообраќајна несреќа спроти Силбо. Очевидци за 24Вести велат дека се слушнал силен тресок по...

(Видео) „Текила и лимон“ е хит во Србија, Анастасија на Цеца...

Македонците можеби се поделени во тоа колку им се допаѓа најновата песна на Елена Ристеска „Текила и лимон“, но затоа пак во Србија таа...

(ВИДЕО) Жељко Јоксимовиќ си ја отвори душата во „Еден на Еден“

Во неделата во најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“, имавте прилика да го гледате гостувањето на еден од најпознатите изведувачи на овие простори, ...