Таг: влатко лозаноски

Влатко Лозаноски изненади со нова песна „Камо тебе да те имам“...

На својот официјален Youtube канал Влатко Лозаноски - Лозано, денес по подолг период објави една нова заводлива балада насловена како „Камо тебе да те...

„Вечер“: Савка го изневерувала Лозано?! – Фото

Влатко Лозаноски и Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката! После 9 години поминати заедно, парот решил да стави крај на љубовта, датумот за свадба е откажан,...

НАЈНОВИ

loading...