Таг: лионел меси

ИСИЛ повторно ја згрози јавноста: Меси е мртов, на ред е...

После неодамнешните шокантни фотографии поврзани за Светското првенство во Русија, терористичката група ИСИЛ уште еднаш ја запрепасти јавноста. Имено, графичкиот тим од оваа група направија...

Ќе се наежите од звукот: Ѕвездата на Барселона поседува уште еден...

Најдобриот играч на Барселона Лионел Меси освен големиот фудбалски талент овој пат докажа дека располага со уште еден талент. Барселона додека се подготвува за стартот...

Нова шокантна тетоважа на Меси – Фото

Напаѓачот на Барселона Лионел Меси ја откри новата тетоважа, која ја прекрива целата потколеница на левата нога. Речиси целиот дел под коленото е истетовирано во...

НАЈНОВИ

loading...