Таг: моника белучи

И ќерките на Моника Белучи се убави како неа! – Галерија

Италијанската актерка Моника Белучи има две ќерки од бракот со Винсент Касел. Ќерката Дева има 12 години, а помладата Леони има шест. Актерката ретко...

Моника Белучи во провиден фустан ги покажа атрибутите – Фото

Моника Белучи самоуверено чекори во шестата деценија и се уште плени со својот сексапил. Иако има 52 години, Моника изгледа одлично, а на тоа...

Моника Белучи: За мене стареењето значи станување подобра!

„Првото дете го родив на 40 години, второто на 45, и никогаш не би сакала повторно да имам 20 години. Во младоста имате ѓаволска убавина...

(ВИДЕО) На овој човек му завидува цел машки род: Страстниот бакнеж...

На синоќешното отворање на Канскиот филмски фестивал сите погледи беа насочени кон Моника Белучи. 52-годишната италијанска убавица блесна во креација од Диор. Како дел од својот...

Моника Белучи го вцрвени познатиот српски водител – Видео

Италијанската актерка Моника Белучи го отвори 45-тиот меѓународен филмски фестивал ФЕСТ, кој официјално почна со филмот на Емир Кустурица ” On the Milky Road“. Главната...

НАЈНОВИ

loading...