Таг: свирење

Ќе се наежите од звукот: Ѕвездата на Барселона поседува уште еден...

Најдобриот играч на Барселона Лионел Меси освен големиот фудбалски талент овој пат докажа дека располага со уште еден талент. Барселона додека се подготвува за стартот...

Кога Путин ја свири „Македонско девојче“, тоа звучи вака – Видео

На јутјуб-каналот осамна видеоснимка на која го гледаме претседателот на Русија Владимир Путин како ја свири народната песна „Македонско девојче“ на клавир… Се разбира дека...

НАЈНОВИ

loading...