вторник, ноември 21, 2017
Почетна Тагови тешко повредени

Таг: тешко повредени

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на...