Таг: фото

(ФОТО) Лила Филиповска никогаш посекси – го сруши Инстаграм

Лила Филиповска, убавата домаќинка на квизот кој е хит на Сител, Се или нешто, го сруши Инстаграм со оваа фотографија. Таа е посекси од кога...

БИЗАРНИ НАВИКИ НА СВЕТСКИТЕ ГЕНИЈАЛЦИ: Ајнштајн мразел чорапи,Едит Ситвел го започнувала...

Дека генијалните умови функционираат на бранови должини неразбирливи за останатите смртници, тоа на сите им е познато, но некои од нив одат и чекор...

Само еден процент луѓе можат да го пронајдат животното на сликата....

На фотографијата се гледа старец со шкотски шешир. Има тажно лице. Но, дали е тоа се? Совети: Погледнете го носот. Кој на оваа планета има...

(ФОТО) Сораја провоцира, но овојпат во ролка

Сораја Вучелиќ е позната по своите провокативни фотографии кои ги постира на социјалните мрежи. Таа не крие дека обожава да го покажува телото, а во...

(ГАЛЕРИЈА) 12 мажи што секоја жена ги посакува!

Принцови на бели коњи не постојат, ама следниве примери се веројатно најблиску до таквиот идеал. Не, нема тела и мускули, туку гестови – вештина...

(ФОТО) Победничката на Евровизија Кончита Вурст ги избричи брадата и мустаќите

Победничката на Евровизија од 2014 година, Кончита Вурст, предизвика бројни спротивставени реакции со своето појавување на сцената поради долгиот фустан, брадата и мустаќите. Томас...

(ФОТО) Посвоена Mакедонка од САД го најде својот вистински татко во...

Нина Круз која е родена во Македонија, но на осуммесечна возраст била посвоена од македонско-американска двојка. По неколку децении, младата Македонка тргнала во потрага по своите...

(ФОТО) Кога барокот го победи Чичко Стоилко

Легендарната сендвичара Чичко Стоилко беше неиздвоив дел од некогашното скопско секојдневие. Ниедно Силбо нема да може да го замени познатото „Те чекам кај Чичко...

(ФОТО) Антиќ распали на Фејсбук: Поради такви како тебе, Македонија е...

Перо Антиќ синоќа го „застрела“ кралот среде Мадрид и стана главна вест во кошаркарска Европа. Македонскот интернационалец со тројка во последните неколку секунди ѝ...

(Галерија) Секс пози за и она да го осети она убавото

Тајните за подобар секс. 14 секс пози кои ќе ве доведат до оргазам. Взаемно уживање како за партнерот така и за партнерката:  

НАЈНОВИ

loading...