четврток, ноември 23, 2017
Почетна Тагови фото

Таг: фото

(Фото) Елена Ристеска позгодна од било кога

Елена Ристеска преку својот Инстаграм профил неколкупати откри дека е активно посветена на вежбањето и донесувањето на телото до посакуваната форма. Па така, утрото го...

(Фото) Со обичен сапун направете ги најубавите украси на вашите прозори

Како да цртате на стаклото, точно и прецизно, а покасно да можете брзо и лесно да го избришете? Одговорот лежи во обичниот сапун. Во само...

(Фото) Новата Мис на светот е Индијка

Manushi Chhillar, 20 годишната убавица од Индија, победи на Мис свет. Manushi Chhillar е шестата Индијка која е прогласена за Мис на светот, но прва...

(Фото) Невидена трансформација: Како изгледа денеска Адријана Кеш

Јавноста ја запозна пред неколку години кога го испеа големиот хит „Кеш“, а од тогаш досега, кај неа се случи трансформација во вистинска смисла...

(Фото) Ова е најлајкуваната слика на Лила и не е во...

Дефинитивно водителката Лила Филиповска е една од нашите најзгодни личности од естрадата. Безразлика што веќе е навлезена во петата деценија од својот живот, Лила има изглед каква...

(Фото) Погледнете како изгледа денес најубавото девојче на светот

Кога беше прогласена за најубава во светот, имаше повеќе фанови отколку што имаше Џастин Бибер на почетокот од својата кариера. Денес на нејзиниот Инстаграм...

(Фото) Згодна и позната: Ќе се изненадите која наша водителка му...

Сигурно малкумина од вас знаат дека познатата водителка Ирена Спировска му е тетка на еден од нашите најдобри ракометари, Столе Стоилов. Двајцата пред два дена...

Сашко Коцев неможе да разбере што сака да му каже бебето...

Популарниот актер Сашко Коцев инспириран од сите оние групи со чудни прашања каде мајките си ги споделуваат проблемите и си даваат совети, сподели еден...

(Фото) Маче со две лица го освои светот

Запознајте ја Кимбер, прекрасна мачка со две лица. Една страна е кафенка, другата црна, едното око и е сино, другото е жолто. Во античката митологија,...

Ова се моменталните температури во градовите низ Македонија

Ова се температурите во градовите низ Македонија ова утро. Се најавува дожд денеска, како и до крајот на неделата.