недела, март 18, 2018
Почетна Тагови џипски кингс

Таг: џипски кингс

Предновогодишен концерт на Џипси Кингс во Скопје

Во рамки на второто издание на настанот ALL YOU NEED IS LOVE, во петок во ВИП Арената „Борис Трајковски“ предновогодишниот концерт ќе одржи една...