Видео од тепачката на Ален Исламовиќ и Тифа

loading...

По новогодишниот настап на групата „Бјело дугме“ во Будва пејачите на бендот Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ – Тифа се степаа.

Инцидентот се случил по нивното слегување од бината, а набрзо почнале и ударите.

Тифа најпрво го удрил Ален во глава, а Исламовиќ возвратил во шутирање.

Во продолжение може да го погледнете видеото на тепачката.