Згодната Аделина Тахири го покажа трудничкото стомаче – Фото

loading...

Пејачката Аделина Тахири неодамна стапи во брак со еден познат адвокат од Скопје, а пред неколку дена и објави фотографија во која објави дека чека дете. Според фотографиите во чиј опис беше напишано „It’s a boy“ можеше да се заклучи дека Аделина и нејзиниот избраник очекуваат момче.

https://instagram.com/p/Bfdju1GFfvz/?utm_source=ig_embed

Ова е нивно прво заедничко дете, а нејзиниот сопруг веќе има ќерка од првиот брак.

Згодната пејачка на социјалните мрежи повторно изненади, но овој пат со фотографија од трудничкото стомаче, на која може да се види дека пејачката изгледа одлично.