Тамара Тодевска повторно стави нова тетоважа – овој пат не е стих од химната

ИЗВОРСкопје24
|

Тамара Тодевска деновиве повторно го привлече своето внимание со фотографијата која ја објави на која се гледа дека пејачката после напорните тренинзи и здравиот начин на исхрана го довела телото до совршенство.

Сега пак, Тамара изненади со нешто повторно ново, а тоа е новата тетоважа, после онаа со стихот од македонската химна.

Имено, Тамара на едната рака истетовирала мало балонче, а која е приказната која се крие позади оваа тетоважа се уште е непознато.