50 илјади лајкови за еден ден: Убавата ураганка ги воодушеви обожавателите

ИЗВОРСкопје24
|

Српските претставници на овогодинешниот натпревар за песна на Евровизија, ураганките Ивана Николиќ, Сања Вучиќ и Ксенија Кнежевиќ деновиве одмараат заедно на плажите во Занзибар.

Ивана на својот Инстаграм профил објави фотографија од плажа, која собра над 50.000 лајкови за само еден ден. Таа позира во невообичаена положба на колена, облечена само во костим за капење и шал околу половината, а држи кокос со цевка во раката.

Малку подоцна, таа објави друга фотографија во костим за капење, која фановите ја наградија со над 43 000 лајкови и бројни комплименти.