Актерката од „Горка земја“ во приватноста тешко би ја препознале

ИЗВОРСкопје24
|

Познатата актерка од турската серија „Горка земја“ во улогата која ја игра изгледа постаро, но во приватниот живот тоа не е така.

Имено, Вахиде Перчин е потполно поразлична жена од онаа што сте научиле да ја гледате на малите екрани.

Со обетка на носот и друга фризура, таа изгледа сосема поинаку.