Александра Пријовиќ проговори за бракот: Не ми пречи Филип да има уште пет жени, ако така му е убаво

ИЗВОРСкопје24
|

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ нема воопшто проблем да зборува за својот приватен живот. Во едно интервју таа кажа дека не му го проверува мобилниот на својот сопуг Филип.

Дека Александра не е љубоморна жена покажа уште еднаш, па така таа кажа дека воопшто не и пречи дури и ако нејзиниот сопруг има пет жени, само ако на него му е убаво.

Меѓу другото Пријовиќ обелодени и дека знае со сопругот да се скара и дека таа расправија знае да биде жестока.

Јас реагирам многу поексплозивно, но кога ќе влезам во расправија со него, на крај испаѓа дека се расправам само со себе, затоа што тој нејќе да ме слуша – вели Александра.