Александра Пријовиќ во кежуал варијанта: Kаква што до сега не сте ја виделе (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Александра Пријовиќ откако стана снаа на Брена е дефинитивно најпопуларната млада пејачка. Таа со својот изглед привлекува внимание каде и да се појави. Сепак, никогаш порано обожавателите не ја виделе ваква.

Имено, откако стана мајка, Александра изгледа се поубаво и не се колеба да покаже фотографии на кои е во опуштено кежуал издание.

Така, таа се прошета во џемпер со минимална шминка, со шапка на главата. Така облечена си направи селфи кое веднаш го сподели на социјалните мрежи.

Ова издание на популарната пејачка ги воодушеви нејзините следбеници, кои ја потрупаа со пофални коментари.