Александра сега живее во куќа од пола милион евра, а ова е собата во која таа го поминала детството – ВИДЕО

ИЗВОРСкопје24
|

Најубавата и најпопуларна српска пејачка Александра Пријовиќ ужива во големо богатство. Таа е во брак со посинокот на Лепа Брена, Филип, а од нивниот брак го имаат и синчето Александар.

Убавата пејачка во една прилика во емисијата „Премиера – викенд специјал“ зборуваше за своето детство и за своето потекло.

Екипата го посетила домот на Пријовиќ во Бели Манстир каде пораснала како дете.