Анастасија облеана во солзи за првпат се појави во јавноста откако го загуби бебето – ФОТО

|

Српскиот фудбалерот Немања Гудељ вчера во Будимпешта играше во финалето на Лига Европа, а на трибините се појави пејачката Анастасија Ражнатовиќ.

Анастасија покрај се што и се случи, го развесели својот избраник, иако пред само неколку дена ја дознаа тажната вест дека го загубиле бебето. Со неа беше и возачот на Немања, Рашид, а откако неговиот тим победи, Рашид објави видео на кое тој и Анастасија плачат на цел глас.

– После се што се случи годинава, вака треба да биде, му благодарам на бога – напиша Рашид.