Анастасија Ражнатовиќ се појави во посебно издание на роденденот на внукот Жељко – ги собра сите погледи

ИЗВОРСкопје24
|

Внукот на Цеца Ражнатовиќ славеше прв роденден. По тој повод семејството се собра со најблиските во еден белградски ресторан. Она што привлече огромно внимание е појава на Анастасија Ражнатовиќ која ги собра буквално сите погледи.

Анастасија Ражнатовиќ за ова прилика се облече во црвен краток фустан кој ги истакна нејзините облини односно нејзините долги слабе нозе.

Пејачката расположена позираше пред фоторепортерите, а со овој стајлинг ги собра сите погледи.