Анџелина Џоли не е заинтересирана за новата врска на поранешниот сопруг Бред: „Тој не вреди за нејзиното време“

ИЗВОРСкопје24
|

Актерот Бред Пит (58) неодамна беше фотографиран во друштво на поранешната сопруга на Пол Весли, Инес де Рамон, со која се држеше за рака. Веднаш потоа станаа главна тема во светот на познатите, а единствена која не сака да разговара за нив е поранешната сопруга на актерот, Анџелина Џоли (47).

Извор близок до актерката изјави за Hollywood Life дека Анџелина долго време не обрнува внимание на гласините за нејзиниот поранешен сопруг и дека е „премногу зафатена со грижата за нејзините шест деца“ за да се фокусира на него.

Тој откри и како Анџелина работи со полно работно време, а распоредот на децата е измешан. Моментално работи на филм со Салма Хајек.

– Покрај тоа, нејзината вклученост во програмата на ОН за бегалци е во постојан фокус бидејќи има толку многу луѓе ширум светот на кои им е потребна помош“, вели изворот, додавајќи дека „освен ако не се работи за деца или правни работи, сè друго што треба да се направи. со Бред не вреди за нејзиното време, рече тој.