Автомобил гори во центарот на Скопје (ФОТО+ВИДЕО)

ИЗВОРСкопје24
|

Автомобил се запали во Центарот на Скопје, спроти „Македонска Пошта“, во близина на автобуска постојка.

Засега нема детали како се запалило возилото, ниту дали има повредени лица.

Гори автомобил во Центар

Гори автомобил во Центар

Gepostet von Press24.mk am Mittwoch, 22. Juli 2020