„Благодарна сум на Бога и нему“: Снежана Ѓуришиќ емотивно за својот сакан – гинекологот Вања

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Снежана Ѓуришиќ ги нема повеќе овие проблеми – емотивно се реализира веќе трета година по ред. Снежана ужива со својот партнер, гинекологот Вања Милошевиќ, која донесе нешто посебно во нејзиниот живот.

– Љубовта ме најде на 8 јуни 2017 година, по долго време – започна пејачката.

Снежана имаше емотивна исповед, а потоа додаде:

– Навистина ми дојде како лек, како мелем и јас сум благодарна на Бога и на него! таа рече.

Погледнете ја најавата: