Лепа Брена му го честиташе роденденот на својот брат – ќе се изненадите кога ќе дознаете кој е тој

ИЗВОРСкопје24
|

Српската пејачка Лепа Брена преку Инстаграм му го честиташе роденден на својот брат Фарук и тоа на посебен начин.

Избра филтер со симпатични светкави уши и му ја испеа „Среќен роденден“ на англиски јазик.

Пејачката исто така објави и фотографија со својот брат кој исто така е познат пејач.

Таа под фотографијата напиша „Среќен роденден на мојот драг брат Фарук“.