Црвен тепих

Анастасија облеана во солзи за првпат се појави во јавноста откако...

Српскиот фудбалерот Немања Гудељ вчера во Будимпешта играше во финалето на Лига Европа, а на трибините се појави пејачката Анастасија Ражнатовиќ. Анастасија покрај се што...

Направиле тајна крштевка: Сите детали од крштевањето на помалиот син на...

Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ тајно го крстиле синот Крстан на православниот празник Спасовден. Дури една недела откако тајно го крстија...

Фотографија која е најтешка за Анастасија – додека сите молчат се...

Фудбалерот и репрезентативецот на Србија, Немања Гудељ во понеделникот објави дека заедно со Анастасија Ражнатовиќ го загубиле бебето во петтиот месец од бременоста. Сега се...

Анастасија одбива да јаде и едвај зборува по загубата на бебето...

Анастасија Ражнатовиќ (25) го загуби своето бебе само неколку недели откако јавноста ја информира дека е во блажена состојба, а сега најблиските, наводно, не...

Цеца ќе добие уште едно внуче, Анастасија е бремена

Според српските медиуми, Анастасија Ражнатовиќ забременила со своето момче Немања Гудељ и моментално е во петтиот месец од бременоста. Анастасија веќе извесен период е во...

Веќе се мажи: Сестрата на Тоше покажа како изгледаат нејзините две...

Оваа година се навршуваат 16 години откако нашата најголема музичка легенда, Тоше Проески, го напушти овој свет, а фановите и семејството ни за ден...

Брат ми почина од тумор на мозок, а го лекуваа од...

Петар Младеновски или Пеце од „Суперхикс“ веќе 30 години со бендот се на музичката сцена. Несуден професор по руски јазик и книжевност, скопјанец од...

Тања Савиќ се искачи на крстот на Водно од каде упати...

Српската пејачка Тања Савиќ сподели фотографии од убавото Скопје и Милениумскиот крст на Водно. Пејачката на својот Инсаграм профил сподели фотографии од главниот град на...

Кристијано Роналдо повторно со лакирани нокти, причината ќе ве изненади

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо го привлече вниманието со својата најнова објава на Инстаграм на која позира во сауна, а многу фанови забележаа дека има...

Ламбе Алабаковски во „Бомбакис поткаст“ за првпат со детали за палењето...

Македонската музичка ѕвезда Ламбе Алабаковски вечерва гостува во „Бомбакис поткастот“ на Кристијан Станковски. Ќе дадде детали за неговото детство, за неговите најголеми хитови, за...

НАЈНОВИ ОБЈАВИ