Цеца блеска покрај него: Романтична вечера со 10 години помладиот дечко на Кипар

ИЗВОРСкопје24
|

Цеца Ражњатовиќ веќе подолг период е во љубовна врска со 10 години помладиот Богдан. Овој период тие го користат за уживање заедно и тоа ни помалку ни повеќе туку на Кипар.

Познато е дека пејачката има вила токму таму, па не ретко таа може да се види таму.

Овојпат во друштво на нејзиниот најсакан, излезени на романтина вечера, едноставно ги собраа сите погледи.