Цеца ја реновираше куќата во Дедиње – познато е колку вреди нејзиниот луксузен дом

ИЗВОРскопје24
|

Светлана Цеца Ражнатовиќ долго време живее во луксузна вила на Дедиње, а во изминатиот период таа реновирала поголем дел од својот дом.

Помеѓу другото таа поставила и нова капија, која била посебно украсена пред неколку недели кога на лудиот камен застана нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ со Богдана Родиќ. Високата капија беше украсена со бели рози,како и балони во бела и златна боја. Целото семејство Ражнатовиќ како и нивните пријатели се занимавале со декорирање на капијата.

Српските папараци биле пред нејзиниот дом дента кога се поставувала новата капија. Поставувањето траело неколку часа, а тие велат дека вредноста на нејзината куќа се проценува помеѓу 7 и 10.000.000 евра.