Цеца на слава кај родителите на новото момче – еве какви и беа впечатоците

ИЗВОРСкопје24
|

Цеца Ражнатовиќ беше на куќната слава на новото момче Богдан. Членовите на неговото семејство присуствуваа на свечениот ручек. Пејачката најмногу разговарала со таткото на Богдан, кој инаку е познат спортист.

Мајката на Богдан моментално е во Лондон, па сè уште не ја запознала. Секако, тие слушнале со неа преку видео повик на телефон. По неколку часа Цеца заминала назад за Белград. За неа било многу пријатно, уживала во нивното друштво и укажаното внимание и чест“ – изјавил извор близок на пејачката.

Цеца и Богдан се во врска веќе два месеца, па домашната слава беше повод Цеца да се сретне со семејството на нејзиното ново момче. Инаку, Богдан од првиот брак ја има ќерката Искра, а Вељко и Анастасија, го запознаа новото момче на нивната мајка за време на новогодишната ноќ.