Баба Цеца не се двои од внукот: Покажа како го поминува времето со малиот Жељко

ИЗВОРСкопје24
|

Тазе бабата Цеца Ражњатовиќ целото свое слободно време го минува со својот внук Жељко.

Пред извесно време таа специјално ја декорираше собата само за него, при излегувањето од породилиштето исто така ја пречекаа Богдана и малиот наследник со специјална колеква дизјанирана само за него.

Среќната баба постојано објавува фотографии од своето внуче, меѓу последните се гледа како малиот принц ужива во прегратките на баба си, а исто така и Цеца која не ја симнува насмевката од лицето.