Цеца објави фотографија од ќерка си во бикини: Еве што напиша таа

ИЗВОРскопје24
|

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која нејзината ќерка Анастасија позира во бикини.

На фотографијата Цеца напиша: „Убаво бебе“.

Како што можете да видите од фотографијата Анастасија позира во бело бикини.

За информација, Анастасија неодамна беше на одмор на Тајланд со своето момче.