Цеца покажа како се ужива на плажа – сите гледаа во неа

ИЗВОРСкопје24
|

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ по настапот во Црна Гора слободното време го користи за да се одмори на плажа. И по фотографиите кои таа ги објави може да се види дека таа вистински знае да ужива, а многумина коментираа дека таа изгледа преубаво, како воопшто да ги нема тие години.

Пејачката ужива на лежалка покрај морето, а обожавателите имаа само пофални зборови за нејзиниот изглед.

-Можно ли е оваа бом ба да има внук?, Како девојче си, се само дел од коменатрите упатени до неа.

Видеото од плажа погледнете го со клик ОВДЕ.