Контакт

Стапете во контакт со нашата редакција.

Детали

Скопје 24 
Скопје Центар

(389) 78 639 649

Email: kontakt@skopje24.mk

За нас

Пратете ни порака

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Предмет

Вашата Порака

Последни Постови

Температури под нулата- ова е временската прогноза до крајот на неделата

Времето денеска ќе биде сончево и свежо со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен до засилен североисточен ветер. Во Маврово утринската температура ќе...