Контакт

Стапете во контакт со нашата редакција.

Детали

Скопје 24
Скопје

(389) 78 639 649

Email: kontakt@skopje24.mk

За нас

Пратете ни порака

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Предмет

Вашата Порака

Последни Постови

Неа ја сакаше пред Цеца: Вака изгледа првата сопруга на Аркан

Наталија Мартиновиќ, сопругата на Жељко Ражнатовиќ Аркан го напуштила кога дознала дека се појавиле емоции меѓу Жељко и познатата фолк пејачка.Откако Аркан сам признал...