Дали Игор Џамбазов ја призна врската со Илина?

ИЗВОРСкопје24
|

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов периодов го минува во Дојран, а како што можеше да се види од фотографиите кои постојано ги објавуваше на социјалните мрежи тој таму не е сам, друштво му прави ликовната уметница, планинарка и скијачка Илина Арсова.

Во неколку наврати Игор објави фотографии каде што се блиски па многумина сфатија дека парот е во љубовна врска. Досега ниту тој, ниту таа се немаа огласено по повод оваа тема, но сега Игор на својот профил на Инстаграм објави ново стори од кое што можеме единствено да заклучиме дека тој ја признава врската со Илина.