Дали „пукна тиквата“: Цеца и Богдан ја прекинаа љубовната врска?

ИЗВОРСкопје24
|

Главна вест пред неколку недели посебно во српските медиуми беше љубовната врска помеѓу Цеца и Богдан.

Фотографиите кои тие ги објавуваа на социјалните мрежи ја прикажуваа нивната голема љубов, нивната блискост, потоа следеше и запознавање на семејставата, а сега пак српските медиуми на големо пишуваат за објавите на социјалните мрежи кои ги снема, односно наводно некој од нив двајца ги избришал.

Цеца не чекаше долго и веднаш се огласи по повод пишувањата на оваа тема, па кажа дека сето е лага.

Имено, таа во кусите приказни на „Инстаграм“ објави фотографија од веста, а во описот напиша: „Лага“.