Данијела Мартиновиќ се огласи за раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо

ИЗВОРСкопје24
|

Данијела Мартиновиќ по раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо за првпат проговори на оваа тема. Она што таа имаше да го каже е дека разделбата била неизбежна.

– Не можете да го избегнете моментот кој е неизбежен, вели пејачката која тврди дека врската со Петар Грашо е “убаво минато“.

Интересно е што таа сеуште нема ново момче, додека Петар Грашо набрзо најде нова девојка. Се работи за Хана Хулиќ, која Мартиновиќ ја следела на социјлната мрежа Инстаграм, но откако дознала за нивната врска таа веднаш ја отследи.