Дара Бубамара првпат проговори за врската со 24 години помладото момче: „Ме чува како кралица“

ИЗВОРСкопје24
|

Српската пејачка Дара Бубамара веќе одреден период е во врска со 24 годишното момче кое сите го знаат како Тони.Како што истакна во нејзиното последно интервју, момчето и го направил животот поубав.

„Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Искрено, ми се случи такво момче, таква љубов, па не ни ја почувствував заразата “, вели Дара.

„После долго време некој ме гледа како кралица. Ме гледа како вистинска жена. Убаво ми е со него. Тешко некој да биде доминантен кон мене, но и тоа се случи“, вели пејачката.