Драгана Мирковиќ покажа како изгледа нејзиниот дом за време на Велигден – сите ги привлече само еден детал

ИЗВОРСкопје24
|

Познатата српска пејачка Драгана Мирковиќ големиот христијански празник Велигден ќе го дочека во својот луксузен дом во Австрија.

Таа во текот на вчерашниот ден ги исфрабра велигденските јајца а фотографии од крајниот резултат сподели на социјаните мрежи.

И додека стигаа пофалби за убавите јајца, нејзините обожаватели се осфрнаа и на уште еден детал, а тоа е мебелот на Версаче.

За потсетување, Драгана со години живее во Виена заедно со својот сопруг Тони и децата Марко и Мануела.