Елена Ристеска го запали Миконос – Очите ќе ви отпаднат кога ќе ја видите пејачката во секси црвено бикини (ФОТО)

loading...

Од одлични ноќни клубови до рајски плажи, овој остров е совршена комбинација за незаборавен летен одмор.

Миконос, познат и како грчката Ибица, е место кое привлекува светски познати личности како Линдзи Лохан, Кендал Џенер и Расел Кроу. На магијата на овој остров годинава не ѝ одолеа и нашата Елена Ристеска.

Речиси дојде ред и за пејачката да го искористи својот одмор по многуте работни ангажмани, па замина на грчкиот остров Миконос.

View this post on Instagram

#mymykonos @principote_mykonos

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

Во друштво на неколку блиски пријатели Елена веднаш ги почести фановите со неколку фотографии од плажа, погледнете.

https://instagram.com/p/BmQ86OFhR96/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

View this post on Instagram

@principote_mykonos

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

View this post on Instagram

@principote_mykonos 🙄😊

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

https://www.instagram.com/p/BmO7lOABJc6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=7uexhra65csr

View this post on Instagram

Love is in the air… #mykonos

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

Трендот на отворен грб е во фокусот на вниманието и оваа сезона. Без разлика дали станува збор за фустани или маици, со голиот грб се постигнува неверојатен шик и секси ефект. Трендовите секогаш ги следи и нашата популарна пејачка Елена Ристеска, а тоа пред неколку дена го покажа и со последните фотографии што ги објави на „Инстаграм“.